Değerli Bilim İnsanları,

Beykoz Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi ve Anatolia Academy of Sciences işbirliğinde düzenlenecek olan 4. Uluslararası Turizm, Ekonomi ve İşletme Bilimleri Kongresi (International Congress on Tourism, Economics and Business Sciences- ICTEBS) ve 3. Ulusal Turizm, Ekonomi ve İşletme Bilimleri Kongresi (National Congress on Tourism, Economics and Business Sciences) 20-22 Ekim 2021 tarihlerinde Beykoz/İSTANBUL’da gerçekleştirilecektir. Konferanslar, katılımcıların hem fiziksel hem de çevrimiçi katılımına izin verecek şekilde HİBRİT olarak düzenlenecektir. ICTEBS, Turizm, İşletme ve Ekonomi ile ilgili alanlarda araştırma yapan akademisyenler, araştırmacılar, sektör çalışanları ve öğrencilere açıktır.

ICTEBS 2021’in amacı; turizm, işletme ve ekonomi ile ilgili konularda çalışan akademisyenleri, araştırmacıları ve sektör çalışanlarını bir araya getirerek, bilimsel paylaşım ve tartışmalara ortam oluşturmak, akademik çevre ve sektör  ile tanışma ve etkileşimde bulunma olanağı sunmaktır.

Kongrelerimizde sunulan bildiriler ilgili kongre özet kitapçıklarında ve bildiri kitaplarında Ulusal kongrede Türkçe, Uluslararası kongrede İngilizce yayınlanacaktır. Yazarlar tarafından talep edilmesi durumunda, gerekli bilimsel değerlendirmelere tabi tutulduktan sonra yayın şartlarını sağlayan araştırmalar, International Journal of Tourism, Economic and Business Sciences- IJTEBS, International Journal of Social and Economic Sciences  ve Beykoz Akademi Dergisi (https://beykozakademi.beykoz.edu.tr/) dergilerinde makale olarak  yayınlanabilecektir.  Sunumlar Türkçe ve İngilizce olarak yapılabilir. 

Kongrelerimiz ICTEBS 2021; siz değerli bilim insanlarının, sektör çalışanlarının katkı, destek ve katılımları ile amacına ulaşabilecektir. Sizleri 20-22 Ekim 2021 tarihlerinde online ve/veya yüz yüze Beykoz/İSTANBUL’da ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

Kongre Başkanı

Prof. Dr. Baki AKSU 

Beykoz Üniversitesi / TÜRKİYE


Özet Son Gönderim Tarihi: 7 Mayıs 2021 

Kongre E-mail: ictebs2021@beykoz.edu.tr

Zoom Toplantı Linki: https://zoom.us/j/96616252089?pwd=clpsbjFxb25Mdjk4U0NMR1Rjazh0QT09

Kongre Adresi: Beykoz Üniversitesi Kavacık Yerleşkesi Vatan Caddesi No: 69 PK: 34805 Kavacık – Beykoz / İstanbul